درباره ما - گیتی هخامنش پاسارگاد

فناوری اطلاعات گیتی هخامنش پاسارگاد

فناوری اطلاعات گیتی هخامنش پاسارگاد

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کردیم. پس از کسب تجربه در زمینه وب سایت، سرور و کسب و کار آنلاین، شرکت فناوری اطلاعات گیتی هخامنش پاسارگاد را در مهرماه ۱۳۹۳ در شیراز تاسیس کردیم.

در سال ۱۳۸۹ وب سایتی برای ذخیره و اشتراک گذاری فایل راه اندازی کردیم. پس از کسب تجربه در این زمینه، در اسفند سال ۱۳۹۳ شروع به نوشتن اسکریپت سایت از پایه کردیم. سپس در دی ماه ۱۳۹۴ نسخه آزمایشی اسکریپت جدید را بالا آوردیم و در مرداد ۱۳۹۵ نسخه نهایی وب سایت را بالا آوردیم و اطلاعات کاربران را از وب سایت قدیمی به وب سایت جدید منتقل کردیم. هدف ما ارائه خدمات متنوع بر روی سرورهای ابری می‌باشد. به همین دلیل آدرس وب سایت را به ParsLoka.com تغییر دادیم.

در دی ماه سال ۱۳۹۴ نرم‌افزاری با نام نرم‌افزار سفارشات پارس ساختیم. این نرم‌افزار، نرم‌افزاری قدرتمند برای مدیریت فروش، سفارش‌دهی و صدور فاکتور می‌باشد. این نرم‌افزار قابل استفاده در هتل‌ها، رستوران‌ها، فست فودها، کافی شاپ‌ها و… می‌باشد. هم چنین به منظور سرعت بخشیدن به ارسال سفارشات مشتریان، نسخه اندروید را نیز ساختیم.

در خرداد ۱۳۹۵ تصمیم گرفتیم که با همکاری یک آژانس مسافرتی وب‌سایت تور این پرشیا با آدرس TourInPersia.com در زمینه ایرانگردی راه اندازی کنیم. این وب سایت دارای دو زبان فارسی و انگلیسی است.