نرم افزار مدیریت سفارشات پارس

نرم افزار مدیریت سفارشات پارس ، نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت فروش ، سفارش دهی و صدور فاکتور می باشد. این نرم افزار قابل استفاده در هتل ها ، رستوران ها ، فست فودها ، کافی شاپ ها و... می باشد. هم چنین این نرم افزار دارای نسخه اندروید نیز می باشد تا امور سفارش دهی آسان تر و سریع تر شود.

مدیریت کاربران

می توانید بی نهایت پرسنل بسازید. مشخصات پرسنل را ویرایش کنید. به هر پرسنل دسترسی مخصوص بدهید تا فقط بتواند به قسمت های خاصی از نرم افزار دسترسی داشته باشد.

وعده های غذایی

می توانید وعده های غذایی مانند: صبحانه ، نهار ، شام ، دسر ، نوشیدنی و... بسازید و به هر وعده یک تصویر اختصاص دهید. هم چنین می توانید نام انگلیسی غذا را درج کنید.

غذاها

می توانید بی نهایت غذاها تعریف کنید. توضیحاتی در مورد غذا بدهید. قیمت تمام شده محصول برای خودتان و قیمت فروش به مشتری را درج کنید. برای هر غذا یک تصویر اختصاص دهید.

تنظیمات نرم افزار

می توانید واحد پول را تومان یا ریال اتخاب کنید. مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس اضافه کنید و آنها را به مبلغی دلخواه تعیین کنید. فاکتورها را تا مبلغ دلخواهتان رند کنید.

تنظیمات مالی

می توانید مشخص کنید که کاربر هزینه را نقدی پرداخت کرده یا با POS پرداخت کرده. هم چنین می توانید به تعداد بی نهایت کد تخفیف تعریف کنید.

نسخه پشتیبان

می توانید از اطلاعات نرم افزار به همراه تصاویر نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا نسخه پشتیبان را بازگردانی کنید. پس نگران از دست رفتن اطلاعاتتان نباشید.

تنظیمات سفارشات

می توانید نوع سفارش را مشخص کنید. مثلاً سفارش درون رستوران است یا بیرون بر است یا... و مشخص کنید که چه کسی به سفارشات درسترسی داشته باشد.

ثبت سفارشات

می توانید سفارشات مشتری ها را ثبت کنید. تعداد پرس های سفارش را تعیین کنید. مبلغ کل سفارش را مشاهده کنید. رسید سفارش را چاپ کنید.

فرآیند سفارشات

می توانید تاریخ و ساعت سفارشات ارسالی را مشاهده کنید و تعیین کنید که سفارش تکمیل یا لغو شده است. می توانید لیست تمام سفارشات تکمیل شده و لغو شده را مشاهده کنید.

امور مالی

می توانید فاکتور برای سفارش را پرینت بگیرید. تخفیف برای سفارش بدهید. هم چنین مجموع هزینه های دریافتی از مشتریان در طول روز را مشاهده کنید و خروجی اکسل تهیه کنید.

گزارشات سفارشات

می توانید سفارشات را در بازه های زمانی دلخواه مشاهده کنید. وضعیت هر سفارش که تکمیل یا لغو شده را مشاهده کنید. سفارشات فاکتور نشده را مشاهده کنید. خروجی اکسل بگیرید.

مشاهده پر فروش ترین ها

می توانید در بازه زمانی دلخواه ، پرفروش ترین غذاها را مشاهده کنید. تعداد فروش هر غذاها را مشاهده کنید. خروجی اکسل از پرفروش ترین غذاها تهیه کنید و یا پرینت بگیرید.

مشاهده سود و زیان

می توانید در بازه زمانی دلخواه ، میزان سود و زیان خود را مشاهده کنید. می توانید سود و زیان هر رستوران را جداگانه مشاهده کنید و از سود و زیان خروجی اکسل بگیرید یا پرینت بگیرید.

رستوران ها

می توانید رستوران ها را از هم تفکیک کنید. مثلاً اگر صاحب هتل هستید ، می توانید برای هر رستوران منوی خاص تعریف کنید و امورمالی هر رستوران را از هم تفکیک کنید.

معرفی مجموعه

می توانید بخش های مجموعه خود را معرفی کنید. مثلاً اگر صاحب هتل هستید ، می توانید تمام قسمت های هتل را به همراه تصاویری از آن به مهمانان نمایش دهید.

اپلیکیشن اندروید

با استفاده از اپلیکیشن اندروید ، مشتریان شما می توانند سفارشات خود را به وسیله موبایل یا تبلت برای شما ارسال کنند. این اپلیکیشن بر روی اندروید 4 و 4 به بالا قابل نصب است.